• Motto: Kamkoliv jdeš, jdi celým svým srdcem. /Konfucius/

  • Motto: Kamkoliv jdeš, jdi celým svým srdcem. /Konfucius/

  • Motto: Kamkoliv jdeš, jdi celým svým srdcem. /Konfucius/

Články o Itálii

image-psane-reportaze

Zde si můžete přečíst všechny mé články a reportáže o Itálii, které byly publikovány v českých a italských novinách a časopisech. Přeji vám příjemnou četbu. Třeba vám přinese inspiraci pro vaše cesty.

TV reportáže z Itálie

image-tv-reportaze

Prošvihli jste mou reportáž  o Itálii v Objektivu České televize nebo vám unikla nějaká informace? Nevadí, zde se  můžete na reportáž podívat kdykoliv znovu. A také na mnoho dalších.

Rozhlasové reportáže

image-mohu-doporucit

Od počátku roku 2012 jsem italskou spolupracovnicí Českého rozhlasu (hlavně Radiožurnálu). Zde si můžete poslechnout mé rozhlasové reportáže, zprávy i telefonické přímé vstupy o vysílání.

Più informazioni

 

talk

Traduzioni in italiano


Kromě novinářské práce také překládám a občas také tlumočím do italštiny. Třeba svatbu přátel na Sicílii nebo jednání české firmy o exkluzivním zastoupení určité značky na českém trhu. 

art-pic2

Tour in Italia - a misura


Dlouhodobě spolupracuji s cestovní kanceláří Axamit Travel,  pro kterou "šiju na míru" různě zaměřené zájezdy do všech koutů Itálie, na kterých pak účastníky osobně provázím. 

flower

Composizioni do fiori


Květiny jsou má láska.  Tvorba aranžmá ze živých a suchých květin jsou určitou kompezací novinářské práce, kde hodně zaměstnávám hlavu. Zatímco tady si hlava může odpočinout a nechá pracovat jen ruce a srdce.